Znamy wyniki konkursu „Moje spotkanie z muzeum”!

Po burzliwych obradach wyłoniliśmy zwycięzców konkursu „Moje spotkanie z muzeum”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom – prace, które do nas wpłynęły, reprezentowały naprawdę wysoki poziom!

Na konkurs plastyczny „Moje spotkanie z muzeum” w tym roku wpłynęło 106 prac. Jury postanowiło przyznać kilka równorzędnych nagród oraz wyróżnienia. Listę laureatów publikujemy poniżej:

NAGRODY:

Kategoria szkoły ponadpodstawowe:

Anna Ciepła – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Koninie

Kategoria szkoły podstawowe:

Oliwier Desecki, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Blanka Piotrowska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Gabrysia Kuflińska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Hanna Karolczuk, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Julia Gajewska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Katarzyna Król, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie

Wiktoria Motacz, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie

Kategoria przedszkola:

Karolina Lewandowska, Przedszkole nr 15 „Mali Przyrodnicy” w Koninie

Adam Zieliński, Przedszkole nr 15 „Mali Przyrodnicy” w Koninie

Rafał Zimny

 

WYRÓŻNIENIA:

Kategoria szkoły ponadpodstawowe:

Kategoria szkoły podstawowe:

Marcelina Wolska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Michalina Antecka, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Katarzyna Tadeusz, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Lena Korajczyk, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Michalina Wesołowska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Krzysztof Bąkowski, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Wiktoria Swędrowska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Piotr Krawczyk, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Wiktoria Ignaczak, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Dominik Kaliszak, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Gabriela Zalewska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Kinga Guźniczak, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Alicja Tarczyńska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Anna Nowicka, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Nina Stępniewska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Patryk Jóźwiakowski, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie

Lena Jagodzińska, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie

Weronika Jagodzińska, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie

Lena Sztamblewska, Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Kawnicach

Maja Szczepankiewicz, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie

Nikola Stolecka, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie

Antoni Kuznowicz, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie

Kategoria przedszkola:

Nikola Szmaj, Przedszkole nr 15 „Mali Przyrodnicy” w Koninie

Patryk Tomaszewski, Przedszkole nr 15 „Mali Przyrodnicy” w Koninie

Maksymilian Dyrda, Przedszkole nr 15 „Mali Przyrodnicy” w Koninie

Serdecznie gratulujemy!

 

Po odbiór nagród zapraszamy od piątku, 18 grudnia, w godzinach 7.30-15.30. Reprodukcje nagrodzonych i wyróżnionych prac będzie można oglądać w gablocie przy bramie muzeum, a po otwarciu placówki zaprosimy na wystawę pokonkursową.

 

Partnerzy konkursu:

Starostwo Powiatowe w Koninie

Narodowe Centrum Kultury

UNIQA

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów