40 odsłoń gosławaAktualnościImprezy plenerowe

Rajd rowerowy „Śladami Słonia Leśnego”

Zapraszamy do udziału w Rajdzie Rowerowym „Śladami Słonia Leśnego”!

Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę podczas rajdu rowerowego „Śladami Słonia Leśnego”. Na trasie czekają specjalne punkty informacyjne, gdzie poznacie fascynujące fakty o słoniach leśnych i historii naszego regionu.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową przypinkę, przewidziane są również strefy odpoczynku z poczęstunkiem. Rajd odbędzie się 23 czerwca (tj. niedziela), startujemy spod Wieży Ciśnień o godz. 10.00. Rejestracja jest prosta i szybka – wystarczy wejść na naszą stronę internetową www.muzeum.com.pl, zapoznać się z regulaminem rajdu i zapisać się pod numerem tel. 63 242 75 99, wew. 12  lub 513  616 358, lub pisząc wiadomość na adres mailowy monika.marciniak@muzeum.com.pl. Nie zwlekajcie, liczba miejsc jest ograniczona!

Rajd zakończy się w Muzeum Okręgowym w Koninie gdzie czekać będą na jego uczestników liczne atrakcje związane z wydarzeniem „Święto Jana, święto Janki”.

Nie czekajcie, zapiszcie się już dziś i ruszajcie z nami „Śladami Słonia Leśnego”!

Data rajdu: 23.06.24 r

Start godz. 10.00 Wieża Ciśnień

Przystanek Malta Kleczew (grochówka)

Meta Muzeum Okręgowe w Koninie (Święto Jana, święto Janki)

Zapisy do 19 czerwca

mailowo: monika.marciniak@muzeum.com.pl

lub pod numerem tel. 63 242 75 99, wew. 12, 11  lub  513  616 358

Współorganizatorem wydarzenia jest KTR „CIKLO” PTTK w Koninie

Rajd rowerowy „Śladami słonia leśnego” jest częścią wydarzenia pn. „40 OdSłoń Gosława”.

Regulamin rajdu rowerowego

Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.