AktualnościWydawnictwa

Premiera „Truchtem tajemnic tropem…” za nami!

Dziś w południe odbyła się premiera publikacji „Truchtem tajemnic tropem” – przewodnik historyczno-kulturalny dla dzieci i młodzieży.

Bezpłatne egzemplarze wydawnictwa od teraz można będzie odbierać u naszych partnerów: w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie, Centrum Informacji Turystycznej, Parafii pw. św. Andrzeja Apostoła oraz Parku Makiet Mikroskala.

Od jutra przewodnik zostanie udostępniony na naszej stronie internetowej – znajdziecie go w zakładce „O Muzeum – Nasze projekty”. Wydawnictwo trafi również do przedszkoli i szkół podstawowych w mieście!

Życzymy miłej lektury i dziękujemy wszystkim, którzy wspierali to przedsięwzięcie!

Zadanie pn. „Truchtem tajemnic tropem” – przewodnik historyczno-kulturalny dla dzieci i młodzieży otrzymało dofinansowanie z Muzeum Historii Polski w ramach programu „PATRIOTYZM JUTRA 2020”.