AktualnościRelacja z wydarzeniaSpichlerzwernisaż

„Dwory i dworki Wielkopolski” – podsumowanie konkursu

Czekaliśmy długo, ale było warto! 19 października podsumowaliśmy uroczyście konkurs fotograficzny „Niech mi się przyśni dworek w białych skryty sadach… Dwory i dworki Wielkopolski”. Na wystawie pokonkursowej spotkali się z nami jurorzy, patroni i sponsorzy wydarzenia, a także bohaterowie dnia – laureaci konkursu.  Przypomnijmy, że obradująca w składzie Wojciech Ziemski, Maciej Sypniewski, Piotr Tylman i Danuta Pydyńska komisja wskazała dwie prace zasługujące na nagrody, autorstwa Martyny Chwarścianek-Bednarek oraz Karoliny Szczepanik-Chojnackiej, a także cztery prace wyróżnione, których autorkami były: Magdalena Łuczak, Ewa Mroczkowska-Rosiak, Patrycja Strykowska i Agnieszka Ziajka-Józefiak. Łącznie na wystawie zaprezentowaliśmy 14 wielkoformatowych ujęć, prezentujących wielkopolskie posiadłości i dwory. Gratulujemy gorąco wszystkim!

Szczególne podziękowania kierujemy do fundatorów nagród: Powiat Koniński i firmy Hydrostal Konin, Kazimierz Biskupi Gmina, która przekazała nagrody dla wyróżnionych, a także do Lokalna Organizacja Turystyczna Marina, która przekazała upominki dla najmłodszych uczestników konkursu.