środa, 14 sierpnia, 2024

Świąteczny plener fotograficzny

Od soboty, 4 grudnia, w przestrzeni skansenu etnograficznego dostępny jest świąteczny plener fotograficzny. W tym roku przygotowaliśmy aż dwie aranżacje, które przeniosą każdego w magiczną krainę świąt.

W stodole ponownie zaparkowały sanie Świętego Mikołaja, uginające się od tuzinów paczek i prezentów. Strojne sanie stoją pośród pachnących świerków, przekazanych nam przez Nadleśnictwo Konin.

Gorąco zapraszamy do korzystania z obu wnętrz! Niekomercyjne fotografowanie w skansenie jest bezpłatne.