piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościRelacja z wydarzeniaSkansenSpichlerzWarsztaty

Mikołajki w Muzeum. Świąteczna Magia wczorajszego popołudnia!

Wczorajsze popołudnie w naszym muzeum było pełne magii i radości. A to wszystko dzięki wyjątkowemu  wydarzeniu, mowa oczywiście o muzealnych „Mikołajkach”. Główną gwiazdą wieczoru był  sam Święty Mikołaj, który odwiedził nasze progi, rozdając uśmiechy, cukierki i dobre humory wszystkim, bez względu na wiek.

Nasi goście mieli okazję wziąć udział w różnorodnych atrakcjach, które wprowadziły ich w prawdziwie świąteczny nastrój. Jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji było wspólne pieczenie świątecznych pierników. Dzieci i dorośli, uzbrojeni w foremki i kolorowe lukrowe dekoracje, tworzyli nie tylko pyszne, ale także artystyczne dzieła, które z pewnością zagoszczą na ich świątecznych stołach. W pracowni plastycznej nie zabrakło kreatywności – nasi goście mieli okazję wykonać piękne ozdoby świąteczne, które będą wspaniałą pamiątką tego magicznego wieczoru.

Nie zabrakło także świątecznej muzyki oraz aromatu korzennych przypraw, które dodatkowo wzmocniły atmosferę tego wyjątkowego wieczoru.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych Mikołajkach! Wasza radość i entuzjazm sprawiły, że to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania, które pozwolą nam razem celebrować magię świąt!

Świątecznie,
Zespół Muzeum