wtorek, 22 października, 2024
AktualnościWydawnictwa

„Konińskie zeszyty muzealne 18”

Na liście muzealnych wydawnictw pojawiła się nowa pozycja: „Konińskie zeszyty muzealne nr 18”.

Zapraszamy do odkrywania tajemnic historii w kolejnej odsłonie „Konińskich Zeszytów Muzealnych”! Najnowszy numer jest o tyle wyjątkowy, ponieważ łączy się z obchodami 40- lecia odkrycia szkieletu słonia leśnego na odkrywce „Jóźwin” KWB Konin. Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy dla Was niezwykłą publikację, w której główną część poświęcamy historii tego fascynującego znaleziska.

Zeszyt Muzealny to jednak nie tylko opowieść o słoniu leśnym. W środku znajdziecie również ciekawe artykuły, które rzucają światło na działalność naszego muzeum, jego najważniejsze wydarzenia oraz niezwykłe zbiory i nabytki.

Wydawnictwo jest dostępne w sprzedaży w cenie 29 zł.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu muzealnego i nabycia własnego egzemplarza.
wt – pt  10.00-18.00, sb 12.00-18.00, nd  14.00 – 18.00.

W celu dokonania zakupu online prosimy kontaktować się mailowo pod adresem sklepik@muzeum.com.pl,
lub telefonicznie pod numerem 63 242 75 99 w.38

Czekamy na Wasze wizyty i życzymy inspirującej lektury!