Dziękujemy za wspólną Noc Muzeów
To była wyjątkowa noc! Takiej atmosfery jeszcze u nas nie było!
Pełne sale, rozmowy, uśmiechy, fascynacje, zaciekawienia, tańce, muzyka i ogrom pozytywnej energii sprawiły, że ten wieczór na długo zostanie w naszej pamięci.
Przeżyliśmy prawdziwe oblężenie, ale właśnie na to liczyliśmy!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do atrakcyjności tego wydarzenia oraz każdemu, kto odwiedził nas podczas tegorocznej Nocy Muzeów.
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
Zdjęcia Justyna Zacharek
