poniedziałek, 15 czerwca, 2026
AktualnościBez kategorii

Dziękujemy za wspólną Noc Muzeów

To była wyjątkowa noc! Takiej atmosfery jeszcze u nas nie było!
Pełne sale, rozmowy, uśmiechy, fascynacje, zaciekawienia, tańce, muzyka i ogrom pozytywnej energii sprawiły, że ten wieczór na długo zostanie w naszej pamięci.
Przeżyliśmy prawdziwe oblężenie, ale właśnie na to liczyliśmy!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do atrakcyjności tego wydarzenia oraz każdemu, kto odwiedził nas podczas tegorocznej Nocy Muzeów.
 
 
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
 
 
Zdjęcia Justyna Zacharek