niedziela, 1 września, 2024
40 odsłoń gosławaAktualności

W sali wykładowej i w terenie – warsztaty fotograficzne dla seniorów

Za nami kolejny etap projektu w „W pogoni za słoniem”. Tym razem spotykaliśmy się z konińskimi seniorami, podczas warsztatów fotograficznych. Zajęcia podzielone były na kilka etapów:

–  wprowadzenie,

– historia fotografii,

– plener i zajęcia praktyczne,

– nauka obsługi programów komputerowych służących do obróbki zdjęć.

Dziękujemy naszym nauczycielom, Kasjanowi Farbiszowi i Maciejowi Sypniewskiemu, za serce i cierpliwość!
Wielkie wyrazy uznanie kierujemy w stronę partnerów naszego projektu PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Konin i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, których pomoc przy organizacji tego działania była bezcenna!
Za nami część teoretyczna i praktyczna, przed nami wielki finał, czyli wystawa.

Działanie realizowane jest w ramach projektu „W POGONI ZA SŁONIEM – kreatywne działania w obszarze edukacji kulturalnej”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Zdjęcia Maciej Sypniewski i Kasjan Farbisz.