Organizacja Muzeum

MUZEUM OKRĘGOWE W KONINIE
muzeum@muzeum.com.pl
Telefon: 63 242 75 99

DYREKTOR
mgr Elżbieta Barszcz
elzbieta.barszcz@muzeum.com.pl
dyrektor@muzeum.com.pl

Z-ca mgr Katarzyna Schellner
katarzyna.schellner@muzeum.com.pl
wew. 30

SEKRETARIAT
Monika Kubiak
muzeum@muzeum.com.pl
wew. 10

DZIAŁY:
Administracyjny: Kier. mgr Ewa Matuszkiewicz
biuro@muzeum.com.pl
wew. 35

Księgowy: Gł. Księgowy Mariola Stasiczak
ksiegowosc@muzeum.com.pl
wew. 15

Głównego Inwentaryzatora: mgr Maria Kopczyńska
maria.kopczynska@muzeum.com.pl
wew. 18

Naukowo–Oświatowy: P.O. Kier. mgr Iga Janiszewska-Pawlak
iga.pawlak@muzeum.com.pl
wew. 12

Archeologiczny: mgr Krzysztof Gorczyca
krzysztof.gorczyca@muzeum.com.pl
wew. 22

Etnograficzny: mgr Elżbieta Sztamblewska
ela.sztamblewska@muzeum.com.pl
wew. 32

Historyczny: mgr Janusz Gulczyński
janusz.gulczynski@muzeum.com.pl
wew. 44

Gabinet Numizmatyczny: 
andrzej.zaczek@muzeum.com.pl
wew. 32

Geologiczno-Przyrodniczy: mgr Dagmara Frydrychowicz
dagmara.frydrychowicz@muzeum.com.pl
wew. 39

Rzemiosła Artystycznego: mgr Małgorzata Szuman-Gorczyca
malgorzata.gorczyca@muzeum.com.pl
wew. 37

Sztuki: mgr Wanda Mazurek
wanda.mazurek@muzeum.com.pl
wew. 33

Techniki: 
elzbieta.zaczek@muzeum.com.pl
wew. 11