Konkurs plastyczny „Moje spotkanie z Muzeum”

„Moje spotkanie z Muzeum” to konkurs plastyczny, który już na stałe wpisał się w program Muzeum Okręgowego w Koninie. Jego popularność wśród dzieci i młodzieży wzrasta z każdą kolejną edycją. Z przyjemnością obserwujemy, jak bardzo angażują się nasi najmłodsi goście w przygotowanie prac konkursowych. Są one efektem dużej wyobraźni, talentu i pracowitości. Z drugiej strony, konkurs ten pozwala nam utrzymać stały, bliski kontakt z odwiedzającymi nas dziećmi. Dzięki temu wiemy, co robi na nich największe wrażenie i co jest dla nich najbardziej interesujące.  Wiedza ta jest pomocna w przygotowywaniu kolejnych wydarzeń edukacyjnych. Z dumą spoglądamy również, na rozkwitające w naszych salach wystawowych młode talenty.

Nieustająco zachęcamy do odwiedzin i mamy nadzieję, że przyczynią się one do powstania ciekawych prac. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę wykonaną dowolną techniką, którą należy dostarczyć do Muzeum do 9 grudnia. Wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy odbędzie się 18 grudnia, o godz. 12.00. Nagrodzone dzieła młodych artystów zostaną zaprezentowane w gosławickim zamku.

formularz zgłoszeniowy

regulamin moje spotkanie z muzeum 2018